Критерії вибору міжкімнатних дверей

Капітальний ремонт в квартирі – завдання, яке потребує максимально серйозного підходу. На господарів чекає багато клопотів: треба і красиву кольорову гаму підібрати, і зі стилем інтер’єру визначитися, і придбати всі необхідні матеріали. Не на останньому місці – підбір міжкімнатних дверей. Оскільки сучасний ринок пропонує безліч різних варіантів, дуже важко знайти оптимальний. Дехто керується лише ціною, а дехто – виключно естетичною складовою, обираючи рішення, яке просто сподобалось по дизайну. Та жоден з цих підходів не можна назвати раціональним.

Перш ніж обирати міжкімнатні двері у Львові, рекомендуємо визначитися з вашими основними вимогами до конструкції та виділити на покупку певну суму, від якої ви і будете відштовхуватися. Другий важливий момент – це вибір компанії, яка займається продажем необхідних нам товарів. Тут чудово зарекомендувала себе компанія «Центр Дверей». У них на сайті ви зможете обрати оптимальне рішення серед величезного асортименту. Усі двері – однаково якісні та пройшли належний контроль якості. При цьому, вас не злякають ціни: спеціалісти дуже часто пропонують знижки.

На які параметри дверей звертати увагу?

Визначившись з тим, де можна купити міжкімнатні двері у Львові, перейдімо до їх важливих характеристик.

Обов’язково зверніть увагу на такі параметри, як:

 • Матеріал. Хороші варіанти для кімнат – зі шпону, натурального дерева. Для виходу на балкон можна обрати конструкцію з пластику: вона не деформується під дією води, не потребує фарбування, забезпечує тепло- та звукоізоляцію.
 • Тип відкривання. До прикладу, окрім класичних, можна обрати розсувні двері – вони цікаво виглядають в інтер’єрі та не займають багато місця. Це – чудовий варіант для кухні, вітальні.
 • Якість обробки поверхні. На хороших дверях не повинно бути тріщин, сколів та інших дефектів. Дефекти свідчать про низьку якість конструкції.
 • Наявність замка. Для житлових кімнат та ванної варто обрати конструкцію, яка б закривалась з середини на зручний замок.

Якісні, виготовлені з дотримання усіх норм двері, обов’язково прослужать багато років – у вас не виникатиме ніяких нарікань. Щодо дизайну міжкімнатних дверей, то тут немає особливих правил – можна відштовхуватися виключно від своїх естетичних вподобань. Конструкція може або бути ненав’язливим елементом, який повністю зливається з обстановкою, або навпаки – служити повноцінним елементом оздоблення. Тут все залежить від вашого смаку. Бажаємо вдалого завершення ремонту!

Оставить комментарий

Разработка отделки фасадов
 • 12.11.2018

  Искусственно произведённый камень прочно вошел в нашу с вами жизнь. Ненатуральный облицовочный материал можно встретить и на стенах домов и на тротуарах, его активно используют и при возведении фундамента беседок, практически ни один сквер, парк или летнее кафе не обходятся... 
  [Читать полностью]

 • 12.11.2018

  На внешний вид того или иного изделия оказывает непосредственное влияние материал, из которого оно сделано. В особенности это касается подоконников, столешниц для кухни, барных стоек, стоек администраторов и торговых прилавков. [Читать полностью] Читать полностью →

 • 12.11.2018

  На протяжении нескольких десятков лет ненатуральный камень составляет серьезную конкуренцию дикому камню и надо сказать вполне заслуженно. Камень, произведенный искусственно, имеет существенно меньший вес, а значит, его намного проще транспортировать, укладывать, что, в... 
  [Читать полностью]

 • 12.11.2018

  Каждый из нас хочет, чтобы его квартира была стильной и современной, подчеркивала индивидуальность ее владельца. С нынешним разнообразием всевозможных строительных материалов сделать это не сложно. Надо только грамотно подобрать материалы, качественно выполнить работы и... 
  [Читать полностью]