Критерії вибору міжкімнатних дверей

Капітальний ремонт в квартирі – завдання, яке потребує максимально серйозного підходу. На господарів чекає багато клопотів: треба і красиву кольорову гаму підібрати, і зі стилем інтер’єру визначитися, і придбати всі необхідні матеріали. Не на останньому місці – підбір міжкімнатних дверей. Оскільки сучасний ринок пропонує безліч різних варіантів, дуже важко знайти оптимальний. Дехто керується лише ціною, а дехто – виключно естетичною складовою, обираючи рішення, яке просто сподобалось по дизайну. Та жоден з цих підходів не можна назвати раціональним.

Перш ніж обирати міжкімнатні двері у Львові, рекомендуємо визначитися з вашими основними вимогами до конструкції та виділити на покупку певну суму, від якої ви і будете відштовхуватися. Другий важливий момент – це вибір компанії, яка займається продажем необхідних нам товарів. Тут чудово зарекомендувала себе компанія «Центр Дверей». У них на сайті ви зможете обрати оптимальне рішення серед величезного асортименту. Усі двері – однаково якісні та пройшли належний контроль якості. При цьому, вас не злякають ціни: спеціалісти дуже часто пропонують знижки.

На які параметри дверей звертати увагу?

Визначившись з тим, де можна купити міжкімнатні двері у Львові, перейдімо до їх важливих характеристик.

Обов’язково зверніть увагу на такі параметри, як:

 • Матеріал. Хороші варіанти для кімнат – зі шпону, натурального дерева. Для виходу на балкон можна обрати конструкцію з пластику: вона не деформується під дією води, не потребує фарбування, забезпечує тепло- та звукоізоляцію.
 • Тип відкривання. До прикладу, окрім класичних, можна обрати розсувні двері – вони цікаво виглядають в інтер’єрі та не займають багато місця. Це – чудовий варіант для кухні, вітальні.
 • Якість обробки поверхні. На хороших дверях не повинно бути тріщин, сколів та інших дефектів. Дефекти свідчать про низьку якість конструкції.
 • Наявність замка. Для житлових кімнат та ванної варто обрати конструкцію, яка б закривалась з середини на зручний замок.

Якісні, виготовлені з дотримання усіх норм двері, обов’язково прослужать багато років – у вас не виникатиме ніяких нарікань. Щодо дизайну міжкімнатних дверей, то тут немає особливих правил – можна відштовхуватися виключно від своїх естетичних вподобань. Конструкція може або бути ненав’язливим елементом, який повністю зливається з обстановкою, або навпаки – служити повноцінним елементом оздоблення. Тут все залежить від вашого смаку. Бажаємо вдалого завершення ремонту!

Комментарии запрещены.

Разработка отделки фасадов
 • 07.04.2021

  Керамзит - это искусственно изготовленный камень, в состав которой входят глинистые быстроплавкие материалы, его получают за счет плавления глины и его обжига при высоких температурах. Область применения керамзитового камня очень широка. Прежде отмечу, он обладает такие... 
  [Читать полностью]

 • 07.04.2021

  Это естественно, что каждый из нас хочет создать благоприятный комфорт и уют в собственном доме. И, конечно же, далеко не последнюю роль в этом играет система отопления. Ведь во многом от выбора отопительной системы, зависит, насколько теплым будет проживания в зимнее время... 
  [Читать полностью]

 • 07.04.2021

  Кроме того, заметно ухудшается cos ср асинхронных двигателей, в особенности при недогрузке, которая как в конвейерных линиях, так и в ПТС всегда возможна. Поэтому принимать нижний предел напряжения не меньше 5% номинального значения экономически нецелесообразно, так как некоторое... 
  [Читать полностью]

 • 07.04.2021

  Искусственный камень Montelli имеет ряд важных и удобных свойств, что позволяет его применять в очень многих сферах – от общепита до медицинского учреждения. В отличии от натуральных камней, искусственный камень Montelli не имеет микропор, потому в нем не заводятся бактерии, он не... 
  [Читать полностью]