Критерії вибору міжкімнатних дверей

Капітальний ремонт в квартирі – завдання, яке потребує максимально серйозного підходу. На господарів чекає багато клопотів: треба і красиву кольорову гаму підібрати, і зі стилем інтер’єру визначитися, і придбати всі необхідні матеріали. Не на останньому місці – підбір міжкімнатних дверей. Оскільки сучасний ринок пропонує безліч різних варіантів, дуже важко знайти оптимальний. Дехто керується лише ціною, а дехто – виключно естетичною складовою, обираючи рішення, яке просто сподобалось по дизайну. Та жоден з цих підходів не можна назвати раціональним.

Перш ніж обирати міжкімнатні двері у Львові, рекомендуємо визначитися з вашими основними вимогами до конструкції та виділити на покупку певну суму, від якої ви і будете відштовхуватися. Другий важливий момент – це вибір компанії, яка займається продажем необхідних нам товарів. Тут чудово зарекомендувала себе компанія «Центр Дверей». У них на сайті ви зможете обрати оптимальне рішення серед величезного асортименту. Усі двері – однаково якісні та пройшли належний контроль якості. При цьому, вас не злякають ціни: спеціалісти дуже часто пропонують знижки.

На які параметри дверей звертати увагу?

Визначившись з тим, де можна купити міжкімнатні двері у Львові, перейдімо до їх важливих характеристик.

Обов’язково зверніть увагу на такі параметри, як:

 • Матеріал. Хороші варіанти для кімнат – зі шпону, натурального дерева. Для виходу на балкон можна обрати конструкцію з пластику: вона не деформується під дією води, не потребує фарбування, забезпечує тепло- та звукоізоляцію.
 • Тип відкривання. До прикладу, окрім класичних, можна обрати розсувні двері – вони цікаво виглядають в інтер’єрі та не займають багато місця. Це – чудовий варіант для кухні, вітальні.
 • Якість обробки поверхні. На хороших дверях не повинно бути тріщин, сколів та інших дефектів. Дефекти свідчать про низьку якість конструкції.
 • Наявність замка. Для житлових кімнат та ванної варто обрати конструкцію, яка б закривалась з середини на зручний замок.

Якісні, виготовлені з дотримання усіх норм двері, обов’язково прослужать багато років – у вас не виникатиме ніяких нарікань. Щодо дизайну міжкімнатних дверей, то тут немає особливих правил – можна відштовхуватися виключно від своїх естетичних вподобань. Конструкція може або бути ненав’язливим елементом, який повністю зливається з обстановкою, або навпаки – служити повноцінним елементом оздоблення. Тут все залежить від вашого смаку. Бажаємо вдалого завершення ремонту!

Оставить комментарий

Полезное
Разработка отделки фасадов
 • 26.08.2019

  Ремонтно-строительные работы буквально любого здания трудно представить без проведения дополнительной теплоизоляции стен, ведь через них происходит большая часть потерей тепла, а также проникает влага и шум. [Читать полностью] Читать полностью →

 • 26.08.2019

  Проживание в средних и северных широтах заставляет любой народ думать об утеплении фасадов своих домов. Этой процедуре подвергается не только жилой фонд, а и больницы, садики, школы, магазины и офисные сооружения. Зимнее отопление никто не отменял, но экономические трудности... 
  [Читать полностью]

 • 26.08.2019

  Дерево считается «теплым» строительным материалом. Но условия средних и северных широт заставляют деревянные дома утеплять дополнительно. Сказки про глобальное потепление не сбываются, многие ученые утверждают, что мы на пороге нового мини ледникового периода. А еще существует... 
  [Читать полностью]

 • 26.08.2019

  Сегодня система «мокрый фасад» нашли повсеместное применение в качестве утепления фасадов здания. Она состоит из нескольких слоёв: теплоизоляционный, армированный штукатурный и декоративный защитный слой. При этом основная нагрузка приходится на армированный слой. [Читать... 
  [Читать полностью]