Критерії вибору міжкімнатних дверей

Капітальний ремонт в квартирі – завдання, яке потребує максимально серйозного підходу. На господарів чекає багато клопотів: треба і красиву кольорову гаму підібрати, і зі стилем інтер’єру визначитися, і придбати всі необхідні матеріали. Не на останньому місці – підбір міжкімнатних дверей. Оскільки сучасний ринок пропонує безліч різних варіантів, дуже важко знайти оптимальний. Дехто керується лише ціною, а дехто – виключно естетичною складовою, обираючи рішення, яке просто сподобалось по дизайну. Та жоден з цих підходів не можна назвати раціональним.

Перш ніж обирати міжкімнатні двері у Львові, рекомендуємо визначитися з вашими основними вимогами до конструкції та виділити на покупку певну суму, від якої ви і будете відштовхуватися. Другий важливий момент – це вибір компанії, яка займається продажем необхідних нам товарів. Тут чудово зарекомендувала себе компанія «Центр Дверей». У них на сайті ви зможете обрати оптимальне рішення серед величезного асортименту. Усі двері – однаково якісні та пройшли належний контроль якості. При цьому, вас не злякають ціни: спеціалісти дуже часто пропонують знижки.

На які параметри дверей звертати увагу?

Визначившись з тим, де можна купити міжкімнатні двері у Львові, перейдімо до їх важливих характеристик.

Обов’язково зверніть увагу на такі параметри, як:

 • Матеріал. Хороші варіанти для кімнат – зі шпону, натурального дерева. Для виходу на балкон можна обрати конструкцію з пластику: вона не деформується під дією води, не потребує фарбування, забезпечує тепло- та звукоізоляцію.
 • Тип відкривання. До прикладу, окрім класичних, можна обрати розсувні двері – вони цікаво виглядають в інтер’єрі та не займають багато місця. Це – чудовий варіант для кухні, вітальні.
 • Якість обробки поверхні. На хороших дверях не повинно бути тріщин, сколів та інших дефектів. Дефекти свідчать про низьку якість конструкції.
 • Наявність замка. Для житлових кімнат та ванної варто обрати конструкцію, яка б закривалась з середини на зручний замок.

Якісні, виготовлені з дотримання усіх норм двері, обов’язково прослужать багато років – у вас не виникатиме ніяких нарікань. Щодо дизайну міжкімнатних дверей, то тут немає особливих правил – можна відштовхуватися виключно від своїх естетичних вподобань. Конструкція може або бути ненав’язливим елементом, який повністю зливається з обстановкою, або навпаки – служити повноцінним елементом оздоблення. Тут все залежить від вашого смаку. Бажаємо вдалого завершення ремонту!

Комментарии запрещены.

Разработка отделки фасадов
 • 30.09.2020

  Чаще всего фасады зеркальных или, как их ещё называют, светоотражающих домов, облицовывают стеклом со специальным ультрафиолетовым напылением. Люди его не различают, перед ними просто зеркало. А вот птицы УФ-покрытие видят, поэтому в фасад точно не врежутся — так проявляется... 
  [Читать полностью]

 • 30.09.2020

  1. Каков состав ориентированно-стружечных плит? Основной материал — древесная щепа — видна сразу. Это главная особенность таких плит, у них ярко выраженная текстура. Щепа составляет от 90 до 95% ОСП. Остальное — связующие синтетические смолы, содержащие формальдегид. 2. Получается,... 
  [Читать полностью]

 • 30.09.2020

  Причин покрасить виниловый сайдинг на фасаде две: Износ. Со временем под солнечными лучами отделка меняет цвет, тускнеет, на ней могут появиться белёсые пятна и микротрещины. И дом выглядит уже вовсе не таким красивым, как после строительства. Декор. Выбор цветов винилового... 
  [Читать полностью]

 • 30.09.2020

  Вот причины, по которым стоит вырастить зелёный фасад для своего дома: Фасад крепкий, но устаревший, поизносившийся немного. И хочется придать ему новый облик, сделать более привлекательным. Можно, конечно, облицевать стены сайдингом, но растения вырастить проще, куда менее... 
  [Читать полностью]