Бітумна черепиця – надійний захист Вашого даху!

Бітумна черепиця – сучасне покрівельне покриття з високими експлуатаційними характеристиками. Відрізняється такими перевагами: високими тепло-, звукоізоляційними властивостями, зносостійкістю, привабливим зовнішнім виглядом. Але існує ряд особливостей, які необхідно враховувати при виборі матеріалу і монтажі.

З Loveks-K вигідно!

Loveks-K працює з 2005 р. Компанія пропонує клієнтам великий вибір будматеріалів для даху. У прайсі покупці можуть вибрати продукцію 38 брендів! Це більше 120 видів покриттів, представлених в 500 кольорах. Кожен забудовник підбере необхідні для дизайну будинку елементи покрівельної системи.

Також фірма пропонує безкоштовний вимір покрівлі і розрахунок необхідної кількості матеріалів. При цьому, враховуються технічні характеристики покрівлі, габарити листів покриття.

Технологія виробництва

Купити бітумну черепицю в магазинах компанії Loveks-K можна в вигляді ґонту – невеликих плиток з фігурним краєм. З фото и детальними характеристиками продукції запропонованої до продажу можна ознайомитись на офіційному сайті Ловекс-К.

Гнучка черепиця виготовляється зі склополотна з підвищеною міцністю з бітумним просоченням щільністю: 80-125 г/см2. Склополотно покривають поліпшеним модифікованим бітумом з полімерними добавками. Цей шар забезпечує високу міцність бітумної черепиці, гнучкість, стійкість до деформацій.

На лицьову сторону наносять кольорові кам’яні гранули з базальту, мінеральної та сланцевої крихти для підвищення стійкості покрівельного матеріалу до механічних і хімічних пошкоджень. Кам’яні гранули надають черепиці більш привабливий зовнішній вигляд і запобігають утворенню грибка.

На внутрішню сторону наносять самоклеючий шар, за допомогою якого проводиться монтаж.

Вартість бітумної черепиці залежить від виду, якості і виробника використаних матеріалів. Але скільки б грн/м2 не коштувало покриття, Loveks-K пропонує лише найкращі умови для клієнтів.

Технічні характеристики

Компанія Loveks-K пропонує купити бітумну черепицю постачальників Італії, Фінляндії, Росії, України з такими характеристиками:

 • Невелика вага: м’яка покрівля в середньому важить 8-13 кг на один квадратний метр;
 • Довжина ґонту – 1000 мм;
 • Ширина ґонту – 317-341 мм;
 • Товщина ґонту 3-3,2 мм;
 • Укладати матеріал допускається на дах з мінімальним кутом нахилу 12˚. Максимального кута не існує;
 • Експлуатувати можна при температурі від -40С до +110˚С;
 • Покрити дах можна з будь-якої геометрією;
 • Термін експлуатації тривалий: 50-100 років, гарантію виробники надають в залежності від якості ґонту, від 10 до 50 років.

Монтаж гнучкої черепиці не складний, а при дотриманні правил монтажу, м’яке дахове покриття буде надійно захищати Ваш будинок десятиліттями.

Ціна на бітумну черепицю в Україні досить низька, доступна більшості забудовників. Купуйте будівельні матеріали: металлочерепицю, профнастил, керамічне покриття та інше в інтернет-магазині Loveks-K з доставкою по Україні або у партнерів. Наявність та розцінки можна дізнатися у консультантів. А в Києві і Одесі можна відвідати шоу-руми і побачити весь пропонований товар.

Комментарии запрещены.

Разработка отделки фасадов
 • 07.04.2021

  Керамзит - это искусственно изготовленный камень, в состав которой входят глинистые быстроплавкие материалы, его получают за счет плавления глины и его обжига при высоких температурах. Область применения керамзитового камня очень широка. Прежде отмечу, он обладает такие... 
  [Читать полностью]

 • 07.04.2021

  Это естественно, что каждый из нас хочет создать благоприятный комфорт и уют в собственном доме. И, конечно же, далеко не последнюю роль в этом играет система отопления. Ведь во многом от выбора отопительной системы, зависит, насколько теплым будет проживания в зимнее время... 
  [Читать полностью]

 • 07.04.2021

  Кроме того, заметно ухудшается cos ср асинхронных двигателей, в особенности при недогрузке, которая как в конвейерных линиях, так и в ПТС всегда возможна. Поэтому принимать нижний предел напряжения не меньше 5% номинального значения экономически нецелесообразно, так как некоторое... 
  [Читать полностью]

 • 07.04.2021

  Искусственный камень Montelli имеет ряд важных и удобных свойств, что позволяет его применять в очень многих сферах – от общепита до медицинского учреждения. В отличии от натуральных камней, искусственный камень Montelli не имеет микропор, потому в нем не заводятся бактерии, он не... 
  [Читать полностью]