Ламінат: особливості та нюанси покриття

Різновид покриття, вироблений штучним способом, називається ламінат. Матеріал складається з внутрішньої частини, яка зазвичай виготовлена з МДФ. Ламінат не має нічого спільного з паркетом, адже останній є повністю дерев’яним натуральним покриттям.

Які плюси та мінуси

Мабуть, найпривабливішим фактором є ціна. Крім того, покупці люблять цей вид матеріалу за можливість настелити його без будь-яких додаткових навичок і знань. Він не вимагає склеювання, а передбачає установку «замковим» способом. За допомогою ламінату вдається створити імітацію дерев’яної підлоги, він відрізняється особливою міцністю, тому впишеться в інтер’єр офісів, спортивних будівель, громадських закладів, дитячих приміщень. Є особливий вид ламінату, який стелиться для кухні. Матеріал має високий рівень вологостійкості. За зовнішніми характеристиками підлога може бути блискучою або матовою, імітувати дерево, камінь і інші природні ресурси.

До головних недоліків цього покриття відносять шви. На жаль, вода і бруд будуть проходити крізь них. Матеріал вимагає до себе певного ставлення. Неправильний догляд може серйозно позначитися на зовнішньому вигляді, в результаті чого виникнуть бліді розводи. Потрібно також пам’ятати і про те, що такий виріб штучний.

Покриття необхідно правильно мити, щоб після прибирання на підлозі не було ніяких плям. В ході миття використовуються різні миючі та чистячі засоби для усунення жирних слідів, клею і т.д.

Особливості монтажу

Розглянемо основні принципи з укладання покриття:

1. Укладати покриття рекомендується двома методами: діагонально і по прямій. Перший спосіб виглядає дуже стильно і красиво, але така робота досить складна і коштує чималих грошей.

2. На ідеально рівну підлогу можна класти паркет, але при наявності навіть незначних вад слід використовувати спеціальний клей для укладання. Це вимагає часу, сил і додаткових фінансових коштів.

3. По закінченню проведення монтажних робіт не варто викидати залишки матеріалу. В такому випадку краще замінити дошку. Тоді вам не потрібно буде їздити по магазинах у пошуках необхідного матеріалу.

Купити ламінат у Львові можна в магазині Центр Дверей, детально тут http://center-doors.lviv.ua/poly/laminat. Колірна палітра продукції здатна задовольнити будь-які побажання іклієнтів. Система замовлення дуже зручна і абсолютно нескладна. Ціни на ламінат у Львові досить привабливі. До вашої уваги каталог товарів кращих виробників Європи, чия якість підтверджується сертифікатами і відповідною документацією.

Оставить комментарий

Разработка отделки фасадов
 • 15.01.2019

  Термин "сайдинг" часто ссылается на ПВХ или сайдинг из поливинилхлорида, однако, алюминий также использовался в течение многих лет. ПВХ фактически завоевал рынок, в связи с рядом преимуществ по сравнению алюминиевым сайдингом, в частности, вмятины и обслуживания.  [Читать полностью] Читать полностью →

 • 15.01.2019

  Штукатурка является очень популярным видом отделки, который используется во многих южных климатических условиях. Штукатурка готовится с комбинацией из цемента, извести, песка и воды и наносят на стену. [Читать полностью] Читать полностью →

 • 15.01.2019

  Виниловый сайдинг, штукатурка или кирпич: какой фасад выбрать? Рассмотрим различные типы наружных фасадов для дома; к ним относятся: камень, кирпич, штукатурка, сайдинг, и деревянный сайдинг.  [Читать полностью] Читать полностью →

 • 15.01.2019

  Новый современный материал фиброцементные плиты с успехом применяется для отделки навесных фасадов зданий. Состав данного материала (цемент, песок и целлюлоза) не только придает ему отличную прочность, способную противостоять самому суровому климатическому воздействию,... 
  [Читать полностью]