Ламінат: особливості та нюанси покриття

Різновид покриття, вироблений штучним способом, називається ламінат. Матеріал складається з внутрішньої частини, яка зазвичай виготовлена з МДФ. Ламінат не має нічого спільного з паркетом, адже останній є повністю дерев’яним натуральним покриттям.

Які плюси та мінуси

Мабуть, найпривабливішим фактором є ціна. Крім того, покупці люблять цей вид матеріалу за можливість настелити його без будь-яких додаткових навичок і знань. Він не вимагає склеювання, а передбачає установку «замковим» способом. За допомогою ламінату вдається створити імітацію дерев’яної підлоги, він відрізняється особливою міцністю, тому впишеться в інтер’єр офісів, спортивних будівель, громадських закладів, дитячих приміщень. Є особливий вид ламінату, який стелиться для кухні. Матеріал має високий рівень вологостійкості. За зовнішніми характеристиками підлога може бути блискучою або матовою, імітувати дерево, камінь і інші природні ресурси.

До головних недоліків цього покриття відносять шви. На жаль, вода і бруд будуть проходити крізь них. Матеріал вимагає до себе певного ставлення. Неправильний догляд може серйозно позначитися на зовнішньому вигляді, в результаті чого виникнуть бліді розводи. Потрібно також пам’ятати і про те, що такий виріб штучний.

Покриття необхідно правильно мити, щоб після прибирання на підлозі не було ніяких плям. В ході миття використовуються різні миючі та чистячі засоби для усунення жирних слідів, клею і т.д.

Особливості монтажу

Розглянемо основні принципи з укладання покриття:

1. Укладати покриття рекомендується двома методами: діагонально і по прямій. Перший спосіб виглядає дуже стильно і красиво, але така робота досить складна і коштує чималих грошей.

2. На ідеально рівну підлогу можна класти паркет, але при наявності навіть незначних вад слід використовувати спеціальний клей для укладання. Це вимагає часу, сил і додаткових фінансових коштів.

3. По закінченню проведення монтажних робіт не варто викидати залишки матеріалу. В такому випадку краще замінити дошку. Тоді вам не потрібно буде їздити по магазинах у пошуках необхідного матеріалу.

Купити ламінат у Львові можна в магазині Центр Дверей, детально тут http://center-doors.lviv.ua/poly/laminat. Колірна палітра продукції здатна задовольнити будь-які побажання іклієнтів. Система замовлення дуже зручна і абсолютно нескладна. Ціни на ламінат у Львові досить привабливі. До вашої уваги каталог товарів кращих виробників Європи, чия якість підтверджується сертифікатами і відповідною документацією.

Оставить комментарий

Разработка отделки фасадов
 • 25.06.2018

  Традиционно фасады зданий отделывали деревом или камнем. Эти материалы придают зданиям естественность и природную красоту, к тому же они экологически чистые. Однако сегодня как натуральный камень, так и дерево стоят достаточно дорого (к тому же деревянный фасад требует ухода).... 
  [Читать полностью]

 • 25.06.2018

  На протяжении многих лет проблема утепления зданий и одновременного улучшения их внешнего вида относилась к числу трудно решаемых. Пока недавно не были изобретены фасадные системы. Благодаря конструкции навесных панелей в системе вентилируемых фасадов успешно решился не... 
  [Читать полностью]

 • 25.06.2018

  В наше время усиленно развивается строительство частных домов. Можно смело утверждать, что декорирование и отделка фасада дома выступают своеобразной визитной карточкой его хозяина. [Читать полностью] Читать полностью →

 • 25.06.2018

  Цоколь - это нижняя часть наружной стены здания, а также верхняя, надземная часть фундамента. Он предназначен для защиты здания от влаги и холода. Выполняет цоколь и декоративную функцию. При отделке цоколя в современном строительстве используются различные приемы и материалы.... 
  [Читать полностью]